Ендоскопічна хірургія: полiклініка Доктор Алекс (Харків)

Ендоскопічна хірургія: полiклініка Доктор Алекс (Харків)

Ендоскопічна хірургія в місті Харків - звертайтеся в багатопрофільну полiклініку Доктор Алекс.

Ендоскопічна хірургія (Харків) здатна безпосередньо досліджувати і лікувати внутрішні органи і порожнини за допомогою ендоскопа. Це спеціальне оптичне обладнання, яке вводиться через природні отвори або невеликі проколи в стінці черевної порожнини. Операція контролюється за допомогою спеціальної відеокамери, зображення з якої транслюється на монітор.

Ендоскопічна хірургія (Харків) надає більш точну інформацію, ніж під час інших досліджень. Ендоскопічна хірургія дозволяє правильно діагностувати і лікувати гінекологічну, хірургічну патологію в менш агресивній формі. А це особливо важливо при лікуванні органів черевної порожнини.

Полiклініка Доктор Алекс в своїй роботі дотримується основних принципів. В ендоскопічній хірургії ними є проведення високотехнологічних, малоінвазивних і атравматичних оперативних втручань.

Полiклініка Доктор Алекс - це одне з небагатьох медичних установ в Україні, яке сьогодні успішно застосовує сучасні технології в області ендоскопічної хірургії.

Ендоскопічна хірургія в місті Харків - записуйтеся на прийом до лікаря за контактними телефонами полiклініки Доктор Алекс.

Тип оголошення: інше
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Медицина

Ударно-хвильова терапія в м. Харків

Ударно-хвильова терапія в м. Харків

02.11.2015

Ударно-хвильова терапія до ваших послуг в полiклініці Доктор Алекс (Харків). Ударно-хвильова терапія представляє собою метод впливу регульованими звуковими ударними хвилями. Ці хвил…

Тип: продам

 
 
 

Контакти

Комп’ютерна томографія, стоматологія, лазерний центр в м. Харків - Полiклініка Доктор Алекс
(основний офіс)

61057, Україна, Харківська, Харків, вул. Воробйова, будинок 4
  • +38 (057) 719-88-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create