Полiклініка "Доктор Алекс"

Вас вітає
багатопрофільна
Полiклініка Доктор Алекс
!

Полiклініка Доктор Алекс -
від початку і до сьогоднішніх днів

Полiклініка Доктор Алекс - це команда фахівців, звернувшись до яких ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію, діагностику і лікування.

Полiклініка Доктор Алекс є базою Харківської медичної академії післядипломної освіти. Полiклініка співпрацює з провідними медичними установами Харкова та України, а також розвиває співпрацю з науковцями та лікарями з інших країн.

Головною причиною успіху полiклініки Доктор Алекс є її колектив - команда однодумців, яка бореться за результат до переможного кінця. Сьогодні вона налічує 70 лікарів. Вони представляють всі медичні спеціальності та надають амбулаторну допомогу, в тому числі хірургічну. Середній вік працюючих у клініці людей - 35 років. Штат консультантів складають професори і доценти, які допомагають вирішувати найскладніші медичні завдання.

Потужна діагностична база -
головна перевага полiклініки Доктор Алекс

Полiклініка Доктор Алекс нараховує потужну діагностичну базу. В її числі сучасна лабораторія, кабінети ультразвукового дослідження (три УЗД апарату експертного класу з 3D-зображенням); рентгенологічне відділення оснащене сучасними рентген апаратами, мультиспіральним комп'ютерним томографом Aquilion 16 виробництва компанії Toshiba (Японія). Крім того, при обстеженні пацієнтів використовуються ЕКГ, добовий моніторинг ЕКГ і АТ, електроміографія, реовазографія, аудіометрія, комп'ютерна дерматоскопія, кольпоскопія, фіброгастроскопія, спірографія, цистоскопія, гістероскопія, електроенцефалографія та багато іншого.

Центр лазерних технологій, який оснащений декількома типами лазерів, дозволяє проводити різноманітні косметологічні та терапевтичні процедури: епіляцію, фракційне омолодження шкіри, шліфування; видалення родимок, папілом, судинних сіточок, зірочок; корекцію врослого нігтя та ін. Лазерні технології успішно застосовуються і в стоматології, зокрема в лікуванні карієсу, пародонтиту, пародонтозу, при відбілюванні зубів, а також у дитячій стоматології.

Полiклініка Доктор Алекс - це установа, яка готова працювати з новітніми технологіями в медицині. При цьому, Полiклініка не рахується з тимчасовими, матеріальними і організаційними витратами тому, що чітко знає: той хто забарився крок, ризикує запізнитися назавжди.

Полiклініка Доктор Алекс -
це чесна, професійна та якісна допомога.
Звертайтеся до нас вчасно і живіть здоровими!

 
 

Контакти

Комп’ютерна томографія, стоматологія, лазерний центр в м. Харків - Полiклініка Доктор Алекс
(основний офіс)

61057, Україна, Харківська, Харків, вул. Воробйова, будинок 4
  • +38 (057) 719-88-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create