Про компанію

Вас вітає
багатопрофільна
Полiклініка Доктор Алекс
!

Полiклініка Доктор Алекс -
від початку і до сьогоднішніх днів

Полiклініка Доктор Алекс - це команда фахівців, звернувшись до яких ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію, діагностику і лікування.

Полiклініка Доктор Алекс є базою Харківської медичної академії післядипломної освіти. Полiклініка співпрацює з провідними медичними установами Харкова та України, а також розвиває співпрацю з науковцями та лікарями з інших країн.

Головною причиною успіху полiклініки Доктор Алекс є її колектив - команда однодумців, яка бореться за результат до переможного кінця. Сьогодні вона налічує 70 лікарів. Вони представляють всі медичні спеціальності та надають амбулаторну допомогу, в тому числі хірургічну. Середній вік працюючих у клініці людей - 35 років. Штат консультантів складають професори і доценти, які допомагають вирішувати найскладніші медичні завдання.

Потужна діагностична база -
головна перевага полiклініки Доктор Алекс

Полiклініка Доктор Алекс нараховує потужну діагностичну базу. В її числі сучасна лабораторія, кабінети ультразвукового дослідження (три УЗД апарату експертного класу з 3D-зображенням); рентгенологічне відділення оснащене сучасними рентген апаратами, мультиспіральним комп'ютерним томографом Aquilion 16 виробництва компанії Toshiba (Японія). Крім того, при обстеженні пацієнтів використовуються ЕКГ, добовий моніторинг ЕКГ і АТ, електроміографія, реовазографія, аудіометрія, комп'ютерна дерматоскопія, кольпоскопія, фіброгастроскопія, спірографія, цистоскопія, гістероскопія, електроенцефалографія та багато іншого.

Центр лазерних технологій, який оснащений декількома типами лазерів, дозволяє проводити різноманітні косметологічні та терапевтичні процедури: епіляцію, фракційне омолодження шкіри, шліфування; видалення родимок, папілом, судинних сіточок, зірочок; корекцію врослого нігтя та ін. Лазерні технології успішно застосовуються і в стоматології, зокрема в лікуванні карієсу, пародонтиту, пародонтозу, при відбілюванні зубів, а також у дитячій стоматології.

Полiклініка Доктор Алекс - це установа, яка готова працювати з новітніми технологіями в медицині. При цьому, Полiклініка не рахується з тимчасовими, матеріальними і організаційними витратами тому, що чітко знає: той хто забарився крок, ризикує запізнитися назавжди.

Полiклініка Доктор Алекс -
це чесна, професійна та якісна допомога.
Звертайтеся до нас вчасно і живіть здоровими!

 
 

Види діяльності

Полiклініка "ДОКТОР АЛЕКС" працює 15 років. Оснащена сучасним діагностичним і лікувальним устаткуванням, частина якого, як і методика лікування, є ексклюзивними в Україні. Консультують і лікують найкращі лікарі м.Харкова всіх медичних спеціальностей.

ОБСТЕЖЕННЯ:
Сучасна лабораторія, 3-D УЗД, комп’ютерна томографія, рентген кабінет, ЕКГ, і багато іншого.

ЛАЗЕРНИЙ ЦЕНТР: Хірургічний СО2 лазер швидко, атравматичного, безболісно: Видаляє шкірні доброякісні утворення. Шліфує рубці, розтяжки, татуювання, особливо при вугровій висипці або з метою омолодження. Лікує дорослий ніготь атравматичного, БЕЗ ВИДАЛЕННЯ, з довічною гарантією. Видаляє ерозії шийки матки без негативних наслідків, що дуже важливо для породилі. Дозволяє отримувати унікальні результати при лікуванні ЛОР-хвороб.

Судинного (ЗЕЛЕНИЙ) ЛАЗЕР: Видаляє телеангіоектазії, «винні» і пігментні плями без порушення шкірних покривів.

Косметологічний ЛАЗЕР: Епіляція і фотоомолоджування

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЛАЗЕР: Безболісно, ефективно стерилізує канали зубів. Успішно лікує пародонтит і пародонтоз. Лікує кісту кореня зуба без операції та багато іншого.

ЛІКАРСЬКА КОСМЕТОЛОГІЯ Наші послуги-процедури: - дерматоскопія комп'ютерна діагностична - Комп'ютерна діагностика волосся - Пілінги, ультразвуковачистка особи - Ін'єкційні методи корекції зморшок - Ботокс. Нейронокс. БТХА - Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кслоти - Естетична мезотерапія - Біоарміровання (зміцнення овалу особи) - мікрострумова терапія - Нехірургічна ліпосакція - Лазерне видалення шкірних новоутворень - Лазерна коагуляція варикозних вен - Лазерні шліфовки, у тому числі Fraxel-шліфовка - Лазерна епіляція - Лазерне фотоомолоджування - Програми схуднення

ПЕРЕВАГИ ВІДДІЛЕННЯ ЛІКАРСЬКОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ: 1. Союз косметолога, ендокринолога, гастроентеролога та імунолога у боротьбі за молодість Вашої шкіри. 2. Вплив на проблему зсередини і ззовні. 3. Якість застосовуваних космоцевтиків (ми працюємо тільки на фірмових ліцензованих препаратах виробництва Франції, Ізраїлю, Німеччини). 4. Досвід лікаря - косметолога. 5. Оснащення кабінету (ми можемо запропонувати нашим пацієнтам весь комплекс як апаратних, так і неаппаратних процедур).

СТОМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ: Як і полiклініка - багатопрофільне. Представлено всі стоматологічні спеціальності: терапевт, ортопед, хірург, ортодонт, дитячий стоматолог, пародонтологія. Гордість відділення - дитячий кабінет. Діти лікуються із задоволенням. Ми використовуємо передові технології, лазерне лікування зубів. Переваги стоматологічного лазера - мінімізує больові відчуття і кровотечі, зменшує час лікування, прибирає з кабінету шум і вібрацію бормашини, автоматично стерилізує область втручання, точно і м'яко видаляє каріозні тканини. Іноді це єдина можливість провести лікування пацієнта-дитини.

 

Мапа

Контакти

Комп’ютерна томографія, стоматологія, лазерний центр в м. Харків - Полiклініка Доктор Алекс
(основний офіс)

61057, Україна, Харківська, Харків, вул. Воробйова, будинок 4
  • +38 (057) 719-88-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create