У полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» можна швидко і ефективно вирішити проблему неестетичних судин.


Телеангіектазії - це дрібні судини, мають вигляд сіточок або зірочок, які розташовуються на обличчі, тулубі, руках, ногах людини і доставляють їй чимало проблем. Багряний, синюшний колір шкіри на окремих ділянках обличчя і тіла, наприклад на щоках, носі або на ногах приховати практично неможливо.


Позбутися від розширених судин можна було швидко тільки за допомогою спеціальних «судинних» лазерів. Лазерний промінь проникає крізь шкіру, затримується в розширеній судині і, перетворюючись у тепло, заварює його. Не ушкоджуючи шкіру, лазер просто стирає все зайве. Методи електрокоагуляції і кріодеструкції (рідкий азот), які застосовувалися раніше, мають низьку ефективність і майже завжди викликають появу рубця.


У полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» для лікування судинних сіточок, судинних зірочок використовуються сучасні лазери. КТР-лазер, випромінює зелене світло, ефективний при поверхнево розташованих судинах. Апарат оснащений пристроєм охолодження шкіри, що робить процедуру безболісною, і спеціальним сканером, що збільшує світлову пляму до 8 мм, що дозволяє швидко обробити поверхню навіть великих «винних плям» і значно скоротити час процедури. Для усунення глибоко залягаючих судин, наприклад на ногах, в клініці використовується неодимовий лазер.