Лікування хвороб вуха, горла, носа або в медичній термінології - ЛОР-практика в останні роки активно оснащується лазерними методиками.

Хірургічний лазер має дуже важливу перевагу - він абсолютно безболісний, безкровний та операційно короткочасний. Весь комплекс лікування проводиться амбулаторно.

У полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» хірургічний лазер використовується при різних формах риніту, навіть коли тривалість захворювання складає декілька місяців. На п'ятий день лікування відновлюється носове дихання, відпадає необхідність у судинорозширюючих краплях. Тут вам допоможуть позбутися від хронічного фарингіту (біль при ковтанні, першіння, відчуття грудки, дискомфорт у глотці). Лазером видаляються гранули та збільшені бокові валики задньої стінки глотки, вона стає гладкою, і захворювання проходить.

Чудові результати отримані при лікуванні хронічного тонзиліту.
Лазерний промінь знищує патологічно змінені ділянки, абсолютно не травмуючи здорові. Одна-дві процедури дозволять пацієнту назавжди забути про ангіну. А всім відомо, ангіна вкрай небезпечна своїми ускладненнями. Хірургічний лазер успішно застосовується при видаленні доброякісних утворень в області носа і глотки.

Нарешті, в полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» за допомогою все того ж лазера вас позбавлять від сімейно-готельного зла - ненависного хропіння!

Операція проводиться амбулаторно, безболісно, безкровно і дуже швидко. Всього 10 - 15 хвилин без подальшої втрати працездатності - і ви позбавите вашу сім'ю і всіх ваших потенційних сусідів по готельних номерах і т.д., і в першу чергу, себе особисто від важкої і неприємної проблеми.

У ЛОР-кабінеті успішно використовуються і інші сучасні технології: лікування гаймориту без проколів, низькочастотний ультразвук та ін. Приходьте, полiклініка «ДОКТОР АЛЕКС» допоможе вам знайти ЗДОРОВЕ ДИХАННЯ на повні груди!