Лазерний центр полiклініки «ДОКТОР АЛЕКС» розширив спектр послуг у зв'язку з придбанням нового мультифункціонального лазера останнього покоління, що дозволяє проводити епіляцію, омолодження, лікування вугрової хвороби та видалення небажаних судин.

Суть лазерної епіляції - методу, який дозволяє раз і назавжди позбутися від небажаних волосся - полягає у впливі лазера на волосяні цибулини, які є джерелом росту волосся.

Показанням для процедури є бажання жінки мати гладку шкіру обличчя, ніг, підпахвових впадин і області, що безпосередньо примикає до лінії бікіні.

У чоловіків лазерна епіляція виконується частіше за медичними показаннями, коли щоденне гоління викликає сильне роздратування і запалення.

Процес видалення волосся спокійний і безболісний.

Результат лазерної епіляції можна оцінити відразу після проведення процедури. Приємне здивування викликає повну відсутність роздратування шкіри. Навпаки, вона стає гладкою і шовковистою, що практично неможливо після будь-якого іншого способу епіляції. Для повного усунення оволосіння необхідно провести декілька процедур, що дозволяє позбутися від волосся в проблемних зонах назавжди.

Цей лазер, крім епіляції, дозволяє проводити процедуру лазерного омолодження. У результаті дії відбувається стимуляція зростання дермального колагену з ефектом відновлення шкіри. Апарат, генеруючи різні довжини хвиль, успішно лікує вугрову хворобу, видаляє небажані судини, в тому числі великі і глибоко лежачі (судинні зірочки, винні плями і т.д.). Використання цього лазера спільно з так званим «зеленим» КТР лазером значно розширило можливості клініки в лікуванні цієї патології.
ПОЛIКЛІНІКА ДОКТОР АЛЕКС - ЗАВЖДИ вирішення естетичних проблем!