У полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» при лікуванні поліпів носа використовуються новітні технології, зокрема - лазерне та ендоскопічне обладнання. Під дією лазера тканина поліпа різко втрачає рідину - випаровується, що призводить до значного її зменшення.

 

Перевагами даного методу є можливість проведення операції в амбулаторних умовах, відсутність болю і кровотечі, короткий реабілітаційний період. Однак цей метод ефективний при одиничних поліпах, а при поширеному поліпозі його застосування обмежене.

 

Сьогодні найефективнішим і щадним методом лікування поліпозу у всьому світі визнана так звана функціональна ендоскопічна хірургія порожнини носа і придаткових пазух. Використання спеціального обладнання дозволяє оперувати у всіх відділах порожнини носа і пазухах, у тому числі і в тих, які залишаються недоступними при інших методах лікування. Оперативне втручання проводиться через ніс - ендоназальні. А це означає, що розрізи зовнішньої частини носа не виконуються. Головна перевага методу в тому, що хірург бачить весь процес на екрані монітора, що дозволяє повністю видалити поліпи і запобігти їх повторне зростання.